Tronditet Zvicra, shtetasi nga Maqedonia vret gruan, kamerat incizojnë rastin (Video)

Në Basel të Zvicrës, mëngjesin e sotëm ka ndodhur një tragjedi e rëndë, me ç`rast një shtetas 54-vjeçar Shqiptar nga Maqedonia ka vrarë bashkëshorten e tij 38-vjeçare dhe më pas ka tentuar të vetëvritet. Policia zvicerane ka konfirmuar se bëhet fjalë për çift nga Maqedonia, çift ky i cili ka qenë në procesin e divorcit. Kamerat e sigurise se lokalit ku ndodhi dhe vrasja kan siguruar pamje filmike te plota. Shtypni reklamen me poshte dhe ju hapet video me pamje tronditese Kujdes!