Tragjike: Sapo ndodhi, Aksident në Rrugën e Kombit, lëndohet rëndë këngëtarja shqiptare, dhe 32-vjeçari nga…(VIDEO)

Vajza që ndërroi jetë në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit pasditen e së dielës ishte një këngëtare (M.S) ngjarja ndodhi në rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të Kalimashit, ku ndodhi përplasja mes dy makinave që ishin me një shpejtësi prej 200km/h, një person është i plagosur rëndë dhe është dërguar urgjent në spital, kamerat e rrugës e kan kapur momentin kur ndodhi përplasja e makinave, ju sjellim këto pamje tragjike, kkliikoni posht reklamenn dhe ju hapet video e përplasjes, kujdes pamjet: