Plas Rrjeti: Nuk mbahet Rama në emision live, sher me gazetarin, Kujt i bërtet ti mo…(VIDEO)

Nuk mbahet Rama në emision live, sher me gazetarin, Kujt i bërtet ti mo…Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shfaqur nota nervozizmi përgjatë debatit me drejtuesin e emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu në lidhje me pedonalen e Vlorës. Sipas Fevziut, qeverisë i janë dashur katër vjet për ndërtimin e pedonales dhe vetëm kanë shtruar disa rrugica. Kaq ka mjaftuar, që në studio, kryeministri të shfaqë shenja të theksuara nervozizmi, shikoeni perplasjen e tyre, kliikonii posht rekklamen dhe ju hapet video: