Një nënë zemërthyer në Glasgo të Skocisë, e cila ka vajtuar vdekjen e djalit në lindje për pesë vite më radhë, vetëm tani e ka kuptuar nga mjekët se, në fakt, foshnja ishte vajzë dhe jo djalë.Stacey Lamb, ia ka vënë emrin.Daniel foshnjës në gurin e varrit, si dhe ka bërë një tatuazh në krahun e vet pas vdekjes së foshnjës në mitër në javën e 20-të, shkruan Mirror,Nëna 31 vjeçare thotë e tronditur se në vitin 2011, në kohën e lindjes, një motër në spital i ka thënë asaj dicka te trishtueshme ,por shiko cfar i ndohi asaj pas 5 viteve .…shtype reklamen per te zbuluar sekretin e tmerrshem per te.