Pamje të Rralla: Brenda shtëpisë luksoze të Adelina Tahirit dhe burrit të saj maqedonas (Foto/Video)

Adelina Tahiri, para më shumë se një muaji e zyrtarizoi martesën e saj. Ndonëse në media u tha se bashkëshorti i saj është avokati më i pasur maqedonas. Pavarësisht këtyre, bukuroshja ka nisur një jetë të re me dashurinë e saj në Vjenë. Ndërkohë çifti janë bërë edhe me një shtëpi luksoze, pamje të se cilës Adelina ka postuar në rrjetet sociale, duke shtyp posht reklamenn mund ti shikoni fotot: