0

91-jährige Oma strickt 8.000 Teddybären für Kinder in Not,dass so

Trotz Arthritis und ihrem fortgeschrittenen Alter engagiert sich Phyllis Reeve seit 30 Jahren ehrenamtlich für zahlreiche wohltätige Zwecke. In den letzten 22 Jahren hat die

April 14, 2018 Lajme
0

LAJMI I FUNDIT :Bie avioni, dhjetra të vdekur,njeri nder ta reperi i njohur shqiptar (Video)

Një avion me 65 pasagjerë është rrëzuar pak minuta më parë në kryeqytetin e Rusisë, Moskë. Mësohet se avioni i tipit AN-128 u rrëzua vetëm

April 13, 2018 Lajme
0

Pesë vjet pasi varrosi djalin zbuloi diçka të tmerrshme për të (Video)

Një nënë zemërthyer në Glasgo të Skocisë, e cila ka vajtuar vdekjen e djalit në lindje për pesë vite më radhë, vetëm tani e ka

April 13, 2018 Lajme
0

Tragjike: Sapo ndodhi, Aksident në Rrugën e Kombit, lëndohet rëndë këngëtarja shqiptare, dhe 32-vjeçari nga…(VIDEO)

Vajza që ndërroi jetë në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit pasditen e së dielës ishte një këngëtare (M.S) ngjarja ndodhi në rrugën e

April 13, 2018 Lajme
0

Lajmi Fundit: Tronditet Bota, Ndodh E Papritura, Amerika E Turqia Hyjnë Në Luftë Mes Vete…

Lajmi Fundit: Tronditet Bota, Ndodh E Papritura, Amerika E Turqia Hyjnë Në Luftë Mes Vete…15 vite më parë ishte thjesht një roman i shkruar me

April 13, 2018 Lajme
0

Enis Bytyqi del hapur me ‘nusen’, ajo i lë pas ‘nuset’ tjera të estradës (FOTO)

Këngëtari i njohur Enis Bytyqi për një kohë të gjatë e ka mbajtur të fshehur lidhjen e tij për të cilen flitet se edhe e

April 11, 2018 Kuriozitete
0

Trondit në emision Afërdita Dreshaj: Ajo thot se I dashuri i ri me cmonton, ndersa Shpat Kasapi nuk më bënte asgjë, ai as që di të….

Afërdita Dreshaj thot se tani i dashuri i ri më bën mua shumë të lumtur, së bashku kalojm momente shumë të bukura. Ndërsa ajo në

April 11, 2018 Lajme
0

SHOKUESE: Blero tregon gjithçka në emision live, “U ndava nga Teuta sepse e zura duke më tradhtuar me shokun….

Sigurisht qe ju kujtohet Blero dhe Teuta Krasniqi, te cilet për një kohë te gjate ishin qifti me i bukur ne estradën e Kosovës, ata

April 11, 2018 Lajme
0

Mos e Humbisni: Remzie Osmani Na Prezanton Shtëpinë e saj ‘Super-Luksoze’ (PAMJE)

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë. Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën në çdo

April 11, 2018 Kuriozitete
0

Aida Shtino rrëfen momentin e frikshëm, “Më kanë kërcënuar me jetë”

Me siguri e mbani mend Aida Shtinon, gruan që gjeti shumë njerëz të humbur e për vite me radhë e shtangu audiencën përballë ekranit.E ftuar

April 11, 2018 Lajme
Back to Top Copyright © 2018 - All rights reserved. Lexosot.info