Mos e Humbisni: Tortë pa pjekje, ja receta (FOTO/VIDEO)

Mos e Humbisni: Tortë pa pjekje, ja receta…Përbërsit: 150 gr biskota te bluara, 50 gr lajthi te bluara, 1 luge nutella, 80 ml qumesht, Kremi i bardhe: 500 gr krem djathi neutral(philadelphia,abc etj, 250 ml ajke e embel(hoplla per embelsira, 1 luge mjalte, 8 gr zhelatine, Kremi kafte: 125 gr cokollate, 100 ml ajke e tharte(shmant), Lajthi te pjekura te bluara, ja dhe si behet pergatitja ndiqni videon, duke kkliikuar posht rekklamen mund ta shikoni videon: