Një avion me 65 pasagjerë është rrëzuar pak minuta më parë në kryeqytetin e Rusisë, Moskë.
Mësohet se avioni i tipit AN-128 u rrëzua vetëm pak minuta pas ngritjes në ajër duke shkaktuar vdekjen e 65 pasagjerëve dhe 6 anëtarëve të stafit,përcjell Albeu.com. Autoritetet kanë filluar hetimin për gjetjen e shkaqeve të aksidentit fatal.:njeri nder ta reperi i njohur shqiptar kliko reklameen per me shume detaje dhe videon e plote: