Do t’ju lë pa fjalë: Mësoni sa ka kushtuar fustani që Xhensila mbante veshur për ditëlindjen e saj…

Mësoni sa ka kushtuar fustani që Xhensila mbante veshur për ditëlindjen e saj…Gjithmonë mahnitëse dhe e kuruar deri në detaj për çdo dalje të saj publike. Dy fish e hijshme dhe tërheqëse është shfaqur këngëtarja Xhensila Myrtezai në ditëlindjen e 25-të saj. Ai që ra në sy ishte fustani i saj i kaltër dhe me siguri të gjithë jeni kurjozë se sa ka kushtuar. Ja sa ka kushtuar Fustani lozonjar i këngëtares, duke kkliikuar posht rekklamen mund ta shikoni foton e cmimit: