Do të mahniteni kur ta shikoni se sa e bukur është gruaja e Shpëtim Deskut (FOTO)

Shpëtim Desku për publikun ka qenë veçse i njohur gjatë kohës kur luante në ‘Përrallë me Tupan’, në rolin e Molerit. Por, përveç karrierës profesionale Moleri është tejet aktiv në rrjetet sociale i cili publikon imazhe të llojllojshme. E ato të cilat kanë tërhequr vëmendjen e mediave janë me gruan e tij Artën, e cila mahnit me bukurin e saj, per me shume shtypni posht reklamenn dhe ju hapen fotot e saj: