Browsing Category

Lajme

0

91-jährige Oma strickt 8.000 Teddybären für Kinder in Not,dass so

Trotz Arthritis und ihrem fortgeschrittenen Alter engagiert sich Phyllis Reeve seit 30 Jahren ehrenamtlich für zahlreiche wohltätige Zwecke. In den letzten 22 Jahren hat die

April 02, 2018 Lajme
0

LAJMI I FUNDIT :Bie avioni, dhjetra të vdekur,njeri nder ta reperi i njohur shqiptar (Video)

Një avion me 65 pasagjerë është rrëzuar pak minuta më parë në kryeqytetin e Rusisë, Moskë. Mësohet se avioni i tipit AN-128 u rrëzua vetëm

April 56, 2018 Lajme
0

Pesë vjet pasi varrosi djalin zbuloi diçka të tmerrshme për të (Video)

Një nënë zemërthyer në Glasgo të Skocisë, e cila ka vajtuar vdekjen e djalit në lindje për pesë vite më radhë, vetëm tani e ka

April 57, 2018 Lajme
0

Tragjike: Sapo ndodhi, Aksident në Rrugën e Kombit, lëndohet rëndë këngëtarja shqiptare, dhe 32-vjeçari nga…(VIDEO)

Vajza që ndërroi jetë në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit pasditen e së dielës ishte një këngëtare (M.S) ngjarja ndodhi në rrugën e

April 10, 2018 Lajme
0

Lajmi Fundit: Tronditet Bota, Ndodh E Papritura, Amerika E Turqia Hyjnë Në Luftë Mes Vete…

Lajmi Fundit: Tronditet Bota, Ndodh E Papritura, Amerika E Turqia Hyjnë Në Luftë Mes Vete…15 vite më parë ishte thjesht një roman i shkruar me

April 46, 2018 Lajme
0

Trondit në emision Afërdita Dreshaj: Ajo thot se I dashuri i ri me cmonton, ndersa Shpat Kasapi nuk më bënte asgjë, ai as që di të….

Afërdita Dreshaj thot se tani i dashuri i ri më bën mua shumë të lumtur, së bashku kalojm momente shumë të bukura. Ndërsa ajo në

April 58, 2018 Lajme
0

SHOKUESE: Blero tregon gjithçka në emision live, “U ndava nga Teuta sepse e zura duke më tradhtuar me shokun….

Sigurisht qe ju kujtohet Blero dhe Teuta Krasniqi, te cilet për një kohë te gjate ishin qifti me i bukur ne estradën e Kosovës, ata

April 19, 2018 Lajme
0

Aida Shtino rrëfen momentin e frikshëm, “Më kanë kërcënuar me jetë”

Me siguri e mbani mend Aida Shtinon, gruan që gjeti shumë njerëz të humbur e për vite me radhë e shtangu audiencën përballë ekranit.E ftuar

April 22, 2018 Lajme
0

SHOKUESE: Cfarë Ndodhi, Plas Sherri në emision live, Çmendet Eni Çobani I drejtohet Ardit Gjergreas, “Ti je Ai që më….

Cfarë Ndodhi, Plas Sherri në emision live, Çmendet Eni Çobani I drejtohet Ardit Gjergreas, “Ti je Ai që më…. Në emisionin “E diela shqiptare”, Eni

April 43, 2018 Lajme
0

Mbani Frymen: Kapet mat Diellza Kolgeci me të dashurin e saj, nuk do ta besoni se kush është, e njihni të gjithë (FOTO EKSKLUZIVE)

Diellza njihet si femër e suksesshme e cila tërë këto vite, përveç modelimit është marrë edhe me shumë aktivitete të tjera. Madje, atë kemi pasur

April 56, 2018 Lajme
Back to Top Copyright © 2018 - All rights reserved. Lexosot.info