Browsing Category

Kuriozitete

0

Enis Bytyqi del hapur me ‘nusen’, ajo i lë pas ‘nuset’ tjera të estradës (FOTO)

Këngëtari i njohur Enis Bytyqi për një kohë të gjatë e ka mbajtur të fshehur lidhjen e tij për të cilen flitet se edhe e

April 58, 2018 Kuriozitete
0

Mos e Humbisni: Remzie Osmani Na Prezanton Shtëpinë e saj ‘Super-Luksoze’ (PAMJE)

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë. Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën në çdo

April 56, 2018 Kuriozitete
0

E mbani mend vajzën joshese tek klipi i Getoarit? Nuk do ta besoni si duket sot

E mbani mend vajzën joshese tek klipi i Getoarit? Nuk do ta besoni si duket sot. Me siguri të gjithë e mbani mend këngën hit të

April 03, 2018 Kuriozitete
0

Mos e Humbisni: Sulltanesha Hyrem e hedhë vallen bashkë me vajzën e saj…(VIDEO)

Është dnër aktoret që famën më të madhe e fitoi pikërisht në rolin e sulltaneshës. Mirëpo, tani ajo bën një jetë shumë të lumtur dhe

April 28, 2018 Kuriozitete
0

Pamje të Rralla: Brenda shtëpisë luksoze të Adelina Tahirit dhe burrit të saj maqedonas (Foto/Video)

Adelina Tahiri, para më shumë se një muaji e zyrtarizoi martesën e saj. Ndonëse në media u tha se bashkëshorti i saj është avokati më

April 19, 2018 Kuriozitete
Back to Top Copyright © 2018 - All rights reserved. Lexosot.info