Browsing Author

admin2

0

Zbulohen foto nga dasma e saj, Ky është burri i Leonora Jakupit, nuk keni për ta besuar kurrë se kush është (FOTO/VIDEO)

Zbulohen foto nga dasma e saj, Ky është burri i Leonora Jakupit, nuk keni për ta besuar kurrë se kush është (FOTO/VIDEO) Leonora Jakupi ka

August 55, 2018 Lajme
0

Tragjike: Sapo ndodhi, Aksident në Rrugën e Kombit, lëndohet rëndë këngëtarja shqiptare, dhe 32-vjeçari nga…(VIDEO)

Vajza që ndërroi jetë në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit pasditen e së dielës ishte një këngëtare (M.S) ngjarja ndodhi në rrugën e

April 10, 2018 Lajme
0

Lajmi Fundit: Tronditet Bota, Ndodh E Papritura, Amerika E Turqia Hyjnë Në Luftë Mes Vete…

Lajmi Fundit: Tronditet Bota, Ndodh E Papritura, Amerika E Turqia Hyjnë Në Luftë Mes Vete…15 vite më parë ishte thjesht një roman i shkruar me

April 46, 2018 Lajme
0

Enis Bytyqi del hapur me ‘nusen’, ajo i lë pas ‘nuset’ tjera të estradës (FOTO)

Këngëtari i njohur Enis Bytyqi për një kohë të gjatë e ka mbajtur të fshehur lidhjen e tij për të cilen flitet se edhe e

April 58, 2018 Kuriozitete
0

Trondit në emision Afërdita Dreshaj: Ajo thot se I dashuri i ri me cmonton, ndersa Shpat Kasapi nuk më bënte asgjë, ai as që di të….

Afërdita Dreshaj thot se tani i dashuri i ri më bën mua shumë të lumtur, së bashku kalojm momente shumë të bukura. Ndërsa ajo në

April 58, 2018 Lajme
0

Mos e Humbisni: Remzie Osmani Na Prezanton Shtëpinë e saj ‘Super-Luksoze’ (PAMJE)

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë. Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën në çdo

April 56, 2018 Kuriozitete
0

SHOKUESE: Cfarë Ndodhi, Plas Sherri në emision live, Çmendet Eni Çobani I drejtohet Ardit Gjergreas, “Ti je Ai që më….

Cfarë Ndodhi, Plas Sherri në emision live, Çmendet Eni Çobani I drejtohet Ardit Gjergreas, “Ti je Ai që më…. Në emisionin “E diela shqiptare”, Eni

April 43, 2018 Lajme
0

Mbani Frymen: Kapet mat Diellza Kolgeci me të dashurin e saj, nuk do ta besoni se kush është, e njihni të gjithë (FOTO EKSKLUZIVE)

Diellza njihet si femër e suksesshme e cila tërë këto vite, përveç modelimit është marrë edhe me shumë aktivitete të tjera. Madje, atë kemi pasur

April 56, 2018 Lajme
0

Policia ndalon një Lamborghini, por shikoni kush është shoferi do të ju le pa mend (VIDEO)

Policia ndalon një Lamborghini, por shikoni kush është shoferi do të ju le pa mend….Policët janë vënë në ndjekje të një makinë Lamborghini, pasi ajo

April 48, 2018 Lajme
0

Lëngu i hudhrës, ilaç për rënien e flokëve, ja receta (FOTO/VIDEO)

Nganjëherë gjëja më e mirë që mund të bëheni është të largoheni nga shamponët, dhe të shikoni diçka të shëndetshme që e keni në shtëpi

April 26, 2018 Lajme
Back to Top Copyright © 2018 - All rights reserved. Lexosot.info